Zebra ZE500

Atrybuty produktu
Typ druku
drukarka termotransferowa, drukarka termiczna
Rozdzielczość:
203 dpi, 300 dpi
Prędkość druku
305 mm/s
Max szerokość nadruku
104 mm - 168 mm
Max długość nadruku
990 mm
Średnica zewnętrzna rolki
101,6 mm
Standardowy interface
Port szeregowy, równoległy, USB
Opcjonalny interface
serwer druku ZebraNet b/g Print Server
Opcje dodatkowe
Język sterowania
ZPL II, ZBI 2.0, Web View & Alert
Temperatura
0°C do 40°C
Masa
15,4 kg
Inne
Producent
ZEBRA
Opis produktu

Nowa seria przemysłowych drukarek etykiet Zebra ZE500 wyposażona jest w innowacyjny mechanizm drukujący OEM charakteryzujący się łatwością użycia, integracji i konserwacji. Zapewnia to nieprzerwaną pracę automatycznych systemów etykietujących o znaczeniu krytycznym.

ZE500 zapewnia użytkownikom znacznie większy komfort eksploatacji: konstrukcja umożliwia łatwą integrację z automatycznymi systemami etykietującymi oraz jest bardziej odporna na kurz i wodę. Dzięki rozszerzonemu zestawowi interfejsów i ulepszonemu sterowaniu programowemu portu aplikatora seria oferuje jeszcze większą elastyczność integracji.

 

Wałki można wymienić w ciągu kilku minut bez potrzeby dostępu do elementów elektronicznych drukarki. Szeroko otwarta głowica drukująca upraszcza czyszczenie i wymianę, a modułowy układ napędowy pozwala na szybką wymianę, skracając czas naprawy drukarki. Rutynowe czynności, takie jak wymiana taśmy, są bardzo proste. Nowy wyświetlacz graficzny można wyjmować i obracać, co zapewnia wygodne użytkowanie i łatwiejszą integrację.

 

Idealne do automatycznych systemów etykietowania produktów, kartonów, pojemników i palet w takich zastosowaniach jak:  produkcja i magazynowanie,  przemysł motoryzacyjny,  przemysł farmaceutyczny,  przemysł spożywczy,  przemysł kosmetyczny.