Wyszukiwarka produktów
Filtruj produkty według parametrów
Typ druku Podajnik Producent
usuń filtr zwiń ^
Wyświetlane: 1 - 10 z 12
Pokaż na stronie: 20 | 40 | 100
  • Datacard CD800

   Datacard® CD800™ jest najnowszą propozycją. Przeznaczona do zastosowań finansowych, jak i identyfikacyjnych.

   CD800 może drukować na jednej lub na obu stronach karty w zaleznosci od wersji . Jest to pierwsze urządzenie termotransferowe na rynku, umożliwiające drukowanie w tak duzej rozdzielczości . Dzięki temu zarówno tekst, jak i kody paskowe na powierzchni karty prezentują się równie dobrze, jak na ekranie komputera.  • ZC 300
  • ZC100

   NOWOŚĆ

   Model ZC100 jest drukarka nowego typu, zaprojektowana z myślą o spełnianiu wszystkich twoich potrzeb. Dzieki niej zyskujesz prostote w obsłudze i najwęższą na rynku obudowę, dzieki której zmieścisz ja wszędzie, a także dodatkowe funkcji, które sprawią, że integracja, eksploatacja i zarządzanie drukarką ZC100 będą jeszcze łatwiejsze. Idealna w branży - handel detaliczny, turystyka, gastronomia i organizacja imprez. ZC100 – kiedy w grę wchodzi tylko najlepsza drukarka do jednostronnego druku kart.

  • Zebra ZXP 3

   Drukarka termosublimacyjna ZXP3 do druku jedno- lub dwustronnego bezpośrednio na karcie (Direct-to-Card). Dzięki niewielkim wymiarom urządzenie doskonale nadaje się do zastosowania w ograniczonej przestrzeni roboczej

    

   1. Regulacja grubości kart od 10mil (0,25mm) do 40mil (1mm)
   2. Trwały i wysokiej jakości jednostronny zadruk kolorowy lub monochromatyczny
   3. Jedna z najtańszych drukarek w swojej klasie
   4. Materiały eksploatacyjne ok. 20% tańsze od innych drukarek tej klasy
   5. Niewielka waga i wymiary
   6. Łatwy do użycia ribbon Load-N-Go
   7. Automatyczny podajnik kart
   8. Możliwość instalacji kodera kart chipowych, Mifare i magnetycznych
   9. Opcja Ethernetu 10/100Mbps
  • SD160

   Drukarka kart SD160 to doskonałe połączenie trzech cech – przystępności, bezpieczeństwa oraz łatwości obsługi. Jest to najtańsza i najprostsza z drukarek serii SD. Umożliwia wielokrotny zadruk, kodowanie kart magnetycznych oraz drukowanie UV, które znacząco poprawia bezpieczeństwo. Urządzenie jest objęte dwuletnią gwarancją producenta. Umożliwia drukowanie jednostronne, zadruk w kolorze oraz wielokrotne drukowanie monochromatyczne. Drukarka posiada automatyczny podajnik na 100 kart oraz pojemnik na 25 zadrukowanych kart. Dodatkową opcją jest możliwosć zadruku paska magnetycznego. Urządzenie jest wyposażone w intuicyjny panel sterowania LCD oraz standardowe złącze USB.

  • Zebra ZXP9

   ZXP Series 9, rozszerzając linię drukarek kart w ofercie firmy Zebra,retransferowa drukarka kart, skonstruowana z myślą o wymagających klientach. Oferująca w branży – do 190 kart na godzinę – urządzenie pozwala użytkownikowi drukować  dużo, szybko i z wiekszą jakością. Użytkownik, dzięki funkcji regulacji jakości druku, ma możliwość optymalizacji drukowania pod kątem szybkości lub zwiększenia ostrości wydruków. Pozatym dwustronny system retransferowy zapewnia najwysza szybkość druku, kodowania i laminacji.

  • Datacard CR805

   Datacard ™ CR805 ™ Retrransferowa drukarka kart to kolejna generacja rozwiązań drukowania na żądanie. Dzięki doskonałej kolorystyce i doskonałej jakości obrazu ta nowa platforma zapewnia firmom elastyczność i funkcje potrzebne do wydawania dokumentów tożsamości - bezpośrednio z komputera.

Wyświetlane: 1 - 10 z 12
Pokaż na stronie: 20 | 40 | 100