Zebra ZD420

Atrybuty produktu
Typ druku
drukarka termotransferowa
Rozdzielczość:
203 dpi, 300 dpi
Prędkość druku
152 mm/s
Max szerokość nadruku
104 mm
Max długość nadruku
991 mm
Średnica zewnętrzna rolki
127 mm
Standardowy interface
USB, Bluetooth
Opcjonalny interface
Wi-Fi
Opcje dodatkowe
Język sterowania
EPL, ZPL, ZPL II, EPL2
Temperatura
od 4.4°C do 41°C
Masa
Inne
1D, 2D, PDF, GS1 Databar
Producent
ZEBRA
Opis produktu

Zebra ZD420 jest drukarką, która zapewnia najłatwiejsze i najszybsze ładowanie taśmy. Niezależnie od poziomu doświadczenia użytkownicy mogą wymienić taśmę i powrócić do pracy w ciągu kilku sekund, a informatycy są wzywani na pomoc znacznie rzadziej. Bogato wyposażone w nowe funkcje 4-calowe (104 mm) drukarki ZD420 zapewniają użytkownikom wyjątkowe korzyści: m.in. pięć ikon stanu ułatwiających używanie drukarki; instalowane u użytkownika interfejsy i opcje obsługi nośników zapewniające całkowitą elastyczność w przyszłych wdrożeniach.

Dostępne w drukarkach ZD420 środowisko Link-OS firmy Zebra ułatwia integrację, zarządzanie i konserwację urządzeń z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto użytkownik może teraz zmienić rozdzielczość druku z 203 dpi na 300 dpi lub z 300 dpi na 203 dpi za pomocą zestawu do modyfikacji. Drukarki ZD420 to urządzenie dla następujących branży : 

  • Produkcja lekka: etykiety zgodności ze standardami, oznaczenia nazw, etykiety produktowe, znakowanie i śledzenie zasobów,
  • Ochrona zdrowia: etykiety laboratoryjne i do oznaczania próbek, etykiety na środki trwałe, znakowanie narzędzi do sterylizacji, etykietowanie worków z krwią i płynami do kroplówek,
  • Transport i logistyka: etykiety na środki trwałe · handel detaliczny: etykiety na środki trwałe i etykiety na półki.

W drukarce ZD420 trzeba stosować wkłady z taśmą marki Zebra, jednak wszystkie nośniki termotransferowe odpowiednie do drukarek GK420t, GX420t lub GX430t mogą też być używane w modelu ZD420.