Zebra ZT410

Atrybuty produktu
Typ druku
drukarka termotransferowa, drukarka termiczna
Rozdzielczość:
203 dpi, 300 i 600 dpi - opcja
Prędkość druku
do 356 mm/s
Max szerokość nadruku
104 mm
Max długość nadruku
991 mm
Średnica zewnętrzna rolki
203 mm
Standardowy interface
USB 2.0 High-Speed, szeregowy RS-232, Ethernet 10/100, Bluetooth 2.1, USB Host
Opcjonalny interface
LPT, Ethernet, WiFi, serwer druku ZebraNet® Printer Server
Opcje dodatkowe
Nawijak, odklejak, obcinak, trzpień na taśmę
Język sterowania
EPL, ZPL, ZPL II, Web View & Alert
Temperatura
od 0°C do 40°C
Masa
16,3kg
Inne
1D, 2D, GS1 Databar, PDF
Producent
ZEBRA
Opis produktu

Drukarka Zebra ZT410 jest przystosowana do druku na taśmach 104 mm kodów:

- liniowych: Code 11, Code 39, Code 93, Code 128 z podkodami A/B/C i UCC Case Codes, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC i EAN z rozszerzeniami 2- lub 5-cyfrowymi, Plessey, Postnet, standardowy 2 z 5, przemysłowy 2 z 5, przeplatany 2 z 5, Logmars, MSI, Codabar, Planet Code

- dwuwymiarowych: Codablock, PDF417, Code 49, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, TLC 39, MicroPDF, RSS-14 (i Composite), Aztec.

 Drukarki serii ZT400 bazują na sprawdzonej niezawodności drukarek Z Series™, oferując ulepszenia pod względem szybkości i jakości druku oraz łączność. Zaprojektowane z naciskiem na łatwość obsługi produkty z serii ZT400 są wyposażone w intuicyjny graficzny interfejs użytkownika LCD z ikonami oraz łatwe ładowanie nośników i taśmy. Ponadto wyposażone są też standardowo w interfejsy USB, szeregowy, Ethernet i Bluetooth®. Rozszerzone funkcje RFID oferują większe możliwości śledzenia i identyfikacji, dalej sięgającą widoczność i dostęp do informacji o procesach w przedsiębiorstwie.   Pozwalają na łatwą integrację, zarządzanie i konserwację z dowolnego miejsca na świecie.

Urządzenie wyposażone są standardowo w bogaty zestaw zaawansowanych funkcji, takich jak:

- otwieranie stron internetowych za pomocą komunikacji bezprzewodowej NFC (Near Field Communication), co ułatwia dostęp do bogatej bazy wiedzy Zebry zawierającej filmy instruktażowe i pomoc techniczną dotyczącą produktów

 

- oświetlone ścieżki nośników i taśmy pokazują wyraźnie wnętrze drukarki nawet w słabo oświetlonych środowiskach.

 

- Cloud Connect umożliwia drukarkom z Link-OS bezpieczną i bezpośrednią komunikację z chmurą w celu drukowania i zarządzania urządzeniami.