Zebra GC420

Atrybuty produktu
Typ druku
drukarka termotransferowa, drukarka termiczna
Rozdzielczość:
203 dpi
Prędkość druku
102
Max szerokość nadruku
104
Max długość nadruku
990
Średnica zewnętrzna rolki
Standardowy interface
Centronics (36-pinowe) równoległe porty, USB V1.1 interfejs dwukierunkowy, RS-232 interfejs szeregowy
Opcjonalny interface
Opcje dodatkowe
Dyspenser etykiet z czujnikiem obecności etykiety, ZebraNet 10/100 Print Server-zewnętrzny, klawiatura z wyświetlaczem KDU Plus i KDU, Paczka czcionek
Język sterowania
EPL, ZBI 2.0, ZBI-Developer, ZPL II, ZBI 2.0, EPL2
Temperatura
Masa
Masa: 1.4kg (GC420d) 1.5kg(GC420t)
Inne
Producent
ZEBRA
Opis produktu

Drukarka etykiet GC420t™ została zaprojektowana z myślą o kontynuacji niezwykle udanej i popularnej serii TLP 2844™. Urządzenie umożliwia druk w technologii termotransferowej zachowując doskonałe proporcje pomiędzy ceną, jakością i oferowanymi funkcjami w jednej kompaktowej obudowie.

 

Kompaktowa konstrukcja drukarki oszczędza miejsce, ale zawiera potężny procesor 32-bitowy zapewniający szybkie przetwarzanie danych i druk etykiet oraz dużą pamięć do przechowywania większej ilości grafiki, drukowania dłuższych szablonów etykiet i szybszego przetwarzania na nośnikach o szerokości do 104 mm.

 

Wbudowane języki programowania EPL™ i ZPL® zapewniają łatwą integrację z innymi drukarkami Zebra®. Oferując w wyposażeniu standardowym trzy interfejsy oraz opcjonalnie zewnętrzny Ethernet 10/100, drukarka GC420t umożliwia elastyczne połączenie z systemem lokalnym lub sieciowym w firmie. Dostępna jest również wersja urzązenia wyposażona w dyspenser z odklejakiem.